Kariéra

Prekvapivo iné

Aj keď čili čokoláda nie je po chuti každému, nemožno poprieť, že otvára úplne nový svet chuťových zážitkov. Vlastnosti ingrediencií sa navzájom dokonale dopĺňajú a formujú nové chuťové akcenty.

Ak ste presvedčení, že nadšenie, pridaná hodnota a vzájomný pokrok sa vyvíjajú, ak:

  • jednotlivec a spoločnosť sa navzájom dopĺňajú,
  • jednotlivci spolu s kolektívnymi znalosťami a skúsenosťami sa zjednocujú a otvárajú dvere novým riešeniam,

potom sme pre Vás tou správnou spoločnosťou.
Shimadzu je popredným svetovým výrobcom špičkových analytických systémov pre bezpečnosť produktov a ochranu spotrebiteľa. Naše laboratórne systémy analyzujú zvyšky, prísady a látky pri výskume a vývoji výrobkov, ako aj pri kontrole kvality. 
Početné svetové premiéry a ocenenia demonštrujú inovatívnu silu spoločnosti Shimadzu.

Naše európske sídlo sa nachádza v Duisburgu, živom a rozvíjajúcom sa meste na Rýne, ktoré je veľmi dobre napojené na dopravnú sieť autobusom a/alebo vlakom. Samotný Duisburg má čo ponúknuť sociálne a kultúrne, ale v bezprostrednej blízkosti sú aj ďalšie veľké mestá ako Düsseldorf alebo Essen, ako aj vidiecke oblasti dolnéh Rýn Niederrhein. 

Slovenské sídlo sa nachádza v Bratislave, to je však viac-menej administratívne.

Shimadzu Europa GmbH

lab4you: Shimadzu program pre študentov

Chceme podporovať mladých nadšených vedcov so zaujímavou témou výskumu tým, že im ponúkame možnosť pracovať na našich najmodernejších prístrojoch: HPLC / UHPLC alebo SFC; GC; široká škála spektroskopických zariadení (UV, IR, FTIR, ICP...); MALDI-MS pre zobrazovacie experimenty a zariadenia na testovanie a kontrolu materiálov vo svete laboratórií Shimadzu v Duisburgu v Nemecku.

Voľné pracovné príležitosti v SHIMADZU SLOVAKIA

  •  momentálne žiadne voľné pozície

Voľné pracovné príležitosti v Shimadzu Europa v Duisburgu, Nemecko

Top of This Page