Riešenia na testovanie konope

Riešenia na testovanie konope od Shimadzu pokrývajú široké spektrum aplikácií, od testovania účinných látok až po skríning pesticídov. Ponúkame prístroje, metódy a skúsenosti potrebné na rýchle uvedenie do prevádzky. Shimadzu sa už desaťročia uplatňuje pri výrobe prírodných produktov, potravinárskych vedách, či pri testovaní liečiv aj životného prostredia. Či už ste začiatočníkom alebo odborníkom na chromatografiu, naše platformy a školenia zabezpečujú, aby Vaše laboratórium generovalo kvalitné výsledky zo širokej škály vzoriek konope. Naše ľahko použiteľné platformy Vám šetria čas a peniaze a maximalizujú zisky Vášho laboratória. Shimadzu vám môže pomôcť s testovaním QA/QC, analýzou zberu úrody a tiež výskumom.

Sme odborníci na testovanie konope

Shimadzu poskytuje širokú škálu výkonných technológií pre laboratóriá na testovanie konope. Primárne aplikácie a platformy sú uvedené nižšie:

Aplikácie na testovanie konope

Hot Topic

i-Series Plus Method Scouting

Platformy testovania konope a riešenia

Zvyšovanie kvality od semienka po obchod!

Shimadzu je Vaše jediné kontaktné miesto pre prístroje na testovanie konope. Stiahnite si materiály na testovanie konope nižšie a kontaktujte nás, aby sme diskutovali o tom, ako sa vaše sny o testovaní konope môžu stať skutočnosťou! Pretože trhy s liečivými a rekreačnými druhmi konope naďalej rastú, analytické testovanie zabezpečí, že spotrebitelia dostanú presne označené výrobky, ktoré nebudú kontaminované. Spoločnosť Shimadzu je pripravená pomôcť vám pri rozširovaní laboratória. 

Cannabis overview

Cannabis convention

Stiahnite si materiály týkajúce sa testovania konope

Cannabis Testing Laboratory Solutions Brochure

Táto brožúra poskytuje všeobecný prehľad testovania účinných látok, terpénov, pesticídov, zvyškových rozpúšťadiel, ťažkých kovov a obsahu vlhkosti. Od váh k HPLC a GCMS - Shimadzu všetko pokryje! 

 
 

Partneri Vášho úspechu

Industries

Top of This Page